Disasi: Sklamanie z nezaslúženého výsledku

© chelseafc.com

Axel Disasi cítil, že Blues si zaslúžili viac ako jeden bod, ktorý sme získali v nedeľu v Bournemouthe.

Na Vitality Stadium sme mali niekoľko dobrých príležitostí a dvakrát sme trafili aj konštrukciu brány.

Pri úvahách o zápase a našom výkone Disasi zdôraznil pocit frustrácie v šatni, ako aj pocit, že výsledky budú čoskoro zodpovedať úrovni našich výkonov.

‚Na ihrisku sme videli dobrý pohyb mužstva, ale nedokázali sme skórovať,‘ povedal obranca.

‚Sme trochu sklamaní, pretože sme si zaslúžili vyhrať. Vytvorili sme si veľmi veľa šancí. Keď máme šancu, musíme súpera zabiť. Pocity sú trochu nahnevané, ale ak budeme takto pokračovať, bude to dobré.‘

‚Nemáme šťastie, ale som si istý, že góly v budúcnosti prídu. Veríme si. Tréner je vždy pozitívne naladený a mužstvo tiež.‘

Pozitívom nášho výjazdu do Devonu bolo druhé čisté konto v sezóne, pričom Disasi sa na tomto shutoute viac ako podieľal.

Analyzoval svoj výkon a tiež výkony svojich kolegov obrancov a Roberta Sancheza, ktorý v každom polčase predviedol skvelý zákrok, aby zachránil bod.

„Som spokojný so svojím výkonom. Nedostali sme gól, čo je dobré pre sebavedomie. Snažil som sa vydať zo seba maximum, aby som pomohol tímu. Je dôležité, aby sme neinkasovali, keď nemôžeme skórovať.“

‚Sanchez v bránke odviedol tiež skvelú prácu a Thiago mi veľmi pomohol, takže sa na ihrisku cítim stále lepšie. Je to môj prvý rok tu a zápas od zápasu sa cítim so spoluhráčmi lepšie.‘

Boli ste spokojný s výkonom Blues?

Pro možnost hlasovat musíte být přihlášen.
Váš hlas byl úspěšně přijat, děkujeme.
Hlasování bylo ukončeno.

Áno / 2 hlasy