Zostavy: Liverpool FC - Chelsea FC

© chelseafc.com

Manažér Chelsea Thomas Tuchel urobil v porovnaní s nedeľňajším zápasom v zostave tri zmeny. Timo Werner nastúpi v útoku namiesto Oliviera Girouda a Jorginho štartuje v strede zálohy po boku Kantého namiesto Kovačiča. Reece James začína v základnej jedenástke na pravom krídle namiesto Calluma Hudsona-Odoia.

Cesar Azpilicueta si dnes večer pripíše v drese Chelsea už svoj 411. štart, vďaka čomu sa stane priebežne naším desiatym hráčom s najvyšším počtom odohratých zápasov.

Liverpoolu sa vracia do zostavy podľa očakávania brankár Alisson a v strede obrany po boku Kabaka nastúpi uzdravený Fabinho.

Chelsea: Mendy; Azpilicueta ©, Christensen, Rudiger; James, Kante, Jorginho, Chilwell; Ziyech, Mount; Werner.

Lavička: Kepa, Zouma, Alonso, Emerson, Kovacic, Havertz, Hudson-Odoi, Pulisic, Giroud.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Fabinho, Kabak, Robertson; Thiago, Wijnaldum ©, Jones; Salah, Firmino, Mane.

Lavička: Adrian, R Williams, N Williams, Milner, Keita, Oxlade-Chamberlain, Jota, Shaqiri, Origi.

Rozhodca: Martin Atkinson

Ako dopadne dnešný zápas?

Pro možnost hlasovat musíte být přihlášen.
Váš hlas byl úspěšně přijat, děkujeme.
Hlasování bylo ukončeno.

Výhra Chelsea / 56 hlasů