Zostavy: Chelsea : Burnley

Reprezentačná prestávka sa skončila a Chelsea sa bezprostredne sústredí na stiahnutie straty pred tabuľkovo vyššími celkami. V 30.kole Anglickej Premier League preto domáca Chelsea hostí hráčov Burnley, ktorý stále bojujú o záchranu v najvyššej sútaži.

Zápasové menu

Premier League-30.kolo (Ang.)
30.3.2024 – 16:00
Chelsea vs. Burnley
Štadión: Stamford Bridge (Londýn)
Rozhodca: Darren England (Eng.
VAR: John Brooks (Eng.)
TV: Canal+ Sport

Zostavy

Chelsea(4–2–3–1)
Petrovic, Gusto, Disassi, Badi, Cucurella, Enzo, Caicedo, Gallagher, Palmer, Jackson, Mudryk

Náhradníci: Acheampong, Bettinelli, Casadei, Washington, Gilchrist, Madueke, Silva, Sterling, Tauriainen

Burnley(4–4–2)
Muric, Assignon, O'Shea, Esteve, Vitinho, Bruun-Larsen, Cullen, Berge, Odobert, Amdouni, Foster

Náhradníci:Brow­nhill, Cork, Ekdal, Gudmundsson, Manuel Hedilazio, Rodriguez, Taylor, Trafford, Tresor Ndayishimiye

Ako dopadne dnešný zápas?

Pro možnost hlasovat musíte být přihlášen.
Váš hlas byl úspěšně přijat, děkujeme.
Hlasování bylo ukončeno.

Výhra / 11 hlasů