Mudryk: Už sa neviem dočkať, kedy začneme!

Mykhailo Mudryk vyjadril svoju radosť z príchodu do Chelsea a tvrdí, že jeho dlhodobým cieľom je pomôcť Blues k zisku trofejí.

Ukrajinský internacionál v nedeľu dokončil svoj prestup na Stamford Bridge zo Šachtaru Doneck a podpísal dlhodobú zmluvu, pričom útočník bol pri tom, keď sme v Premier League porazili Crystal Palace 1:0.

Mudryk bol nadšeným divákom, keď nám gól Kaia Havertza zabezpečil víťazstvo v londýnskom derby, a teraz sa tento útočník túži pripojiť k svojim novým spoluhráčom na ihrisku a hrať dôležitú úlohu v tíme Grahama Pottera.

„Veľmi sa teším, že som tu a budem súčasťou projektu Chelsea,“ povedal nám 22-ročný útočník.

„Je to veľký klub a som šťastný, že tu môžem byť. Chcem sa pokúsiť pomôcť tímu vyhrávať tituly, chcem sa snažiť zlepšovať svoju hru a vždy robiť pre Chelsea maximum.“

„Moja kariéra bola vždy zameraná na tvrdú prácu, a preto som tu. Tvrdá práca je pre mňa veľmi silnou stránkou a vždy som sa o ňu usiloval.“

„Každý zápas v Premier League je veľmi ťažký, ale už sa naozaj neviem dočkať, kedy tu začnem.“ zakončil Mudryk.