Chelsea FC U18

Brankáři

# Hráč
Brad Collins 25 let

V mládí rychle vyrostl a tuto přednost se snaží plně využívat. Jeho další předností je rozehrávka nohou, kde může uplatnit vynikající kopací techniku.

Mitchell Beeney 26 let

Pochází z brankářské rodiny a pyšní se výbornou rozehrávkou. V letošní sezoně reprezentuje i anglický výběr U19.

Obránci

# Hráč
Ali Suljic 24 let

Další mladý hráč původem ze Švédska v barvách Chelsea. Hraje vedle Isaka Ssewankamba, se kterým ho spojují klubové i reprezentační povinnosti.

Ambrose Gnahore 26 let

Gnahore patří mezi velmi atletické typy hráčů. Svým pohybem působí soupeři problémy. Má potenciál podmanit si levou stranu hřiště, ať už v obraně či útoku.

Dion Conroy 26 let

Nový John Terry? Minimálně svou schopností dirigovat obranu se Dion legendě Chelsea skutečně podobá. Původně patřil Fulhamu.

Fankaty Dabo 26 let

Fankaty stále čeká na svou průlomovou sezónu. Svou pracovitostí si vysloužil místo v týmu, velký fotbal však zatím neochutnal.

George Brady 25 let

Příběh bývalého sprintera z jihu Francie stále pokračuje. Pokud zapracuje na své kopací technice a fotbalové inteligenci, jeho jméno nezapadne.

Jay Da Silva 24 let

Bratři v triku, nejlépe v modrém triku, tak by se mohla jmenovat kniha o těchto bratrech. Jay patří mezi velké naděje celé Anglie.

Jonathan Muleba 26 let

Jonathan patří mezi velké univerzály obranných řad, v klubu i reprezentaci si však své renomé získává především jako stoper.

Jordan Houghton 26 let

Terry nebo Hutchinson? Talent i vůdčí schopnosti Jordan má, ovšem prožil si velmi vážné zranění. Kterou cestou se jeho osud vydá?

Kevin Wright 26 let

Kdo je připraven, není překvapen. Dokázal využít zranění svého konkurenta v sestavě a trenéři mohli vidět, že mají v týmu velký talent.

Ola Aina 25 let

Pravidelný reprezentant Albionu. Z gólového záložníka se postupně stává skvělá defenzivní zeď, dokáže se prosadit i mezi seniory?

Záložníci

# Hráč
Ali Mukhtar 24 let

Odchovanec Leytonu Orient patří mezi mladší hráče, kteří okusili kategorii U-18.

George Cole 26 let

Neuvěřitelný univerzál a cestovatel sestavou. Nepatří mezi nejvěhlasnější talenty naší akademie, ale jistě věří, že dokáže překvapit.

Charlie Colkett 25 let

Odchovanec Charltonu Athletic již okusil prakticky vše, co mládežnický fotbal nabízí. Jeho cesta mezi seniory však bude ještě dlouhá.

Isaac Christie-Davies 24 let

Další šestnáctiletý mladíček, který postupně začíná nakukovat do kategorie U18, ale má ještě dostatek času ukázat své kvality. Patří mezi pravidelné reprezentanty anglických mládežnických týmů.

Isak Ssewankambo 26 let

Velmi silový hráč s krkolomným jménem. Fyzicky patří mezi nejlepší hráče, takticky je však stále junior a musí se učit.

Josimar Quintero 25 let

Produkt slavné La Masie. Chelsea vyhrála závody o tohoto hráče, úřady však příběh komplikují, jelikož fotbalista nedostal víza.

Kasey Palmer 25 let

Dává góly, připravuje góly, chtěla ho celá Anglie. Krásný životopis, ale až přechod k seniorskému fotbalu ukáže, zda se opravdu stane oporou Albionu a Chelsea.

Kyle Scott 24 let

Kyle již oblékal dres tří národních týmů. Mnoho zkušeností nemá a tak je pro něj každý duel velkou školou.

Ruben Sammut 24 let

Modrý odmalička, od sedmi let hájí barvy Blues. Modré zůstal věrný i v reprezentaci Skotska - i když má anglické i maltské kořeny.

Ofenzivní záložníci

# Hráč
Charly Musonda 25 let

Dle mnohých vycházející hvězda světového kalibru, do Chelsea přišel v roce 2012 z Anderlechtu.

Útočníci

# Hráč
Dominic Solanke 24 let

Rok 2013 končil jako ve snu. Góly dával na požádání a obrovsky fotbalově vyrostl. I přes svůj nízký věk patří mezi elitní talenty.

Chike Kandi 26 let

Jeho jméno i tvář nesou jasný odkaz na nigerijské předky. Rodák z Birminghamu však reprezentoval především Wales. Která země pro něj nakonec zvítězí?

Reece Mitchell 26 let

V mládí měl stejný osud jako Raheem Sterling. Dokáže tento reprezentant Anglie také okusit chuť Premier League?

Tammy Abraham 24 let

Tammy je rodilý Londýňan, Chelsea je jediný klub, jehož dres kdy oblékal. Atleticky je skvěle vybavený, v kategorii U-18 si však teprve zvyká.