Základní pravidla tipovačky

Každý uživatel smí tipovat jen pod jedním účtem, jinak ztrácí nárok na výhru.

Tipovačka probíhá v měsíčních cyklech (od 1. do poslední dne měsíce), kdy se tipují přesné výsledky utkání Premier League, FA Cupu, Capital One Cupu, Champions League a Comminuty Shield.

Způsob tipování a bodování

Tipují se vždy přesné výsledky zápasů. Za svůj tip obdržíte vždy jeden bod v případě, že trefíte výhru hostí, domácích či remízu (u pohárového utkání se tipuje stav po závěrečném hvizdu, tj. penaltách či prodloužení) a další dva body jako bonus v případě, že uhádnete přesný výsledek.

Jak se počítá umístění

O vítězi vždy rozhoduje počet získaných bodů za tipovací období. Vždy vyhrává účastník s nevyšším počtem dosažených bodů. V případě remízy rozhoduje větší počet přesně tipnutých výsledků a případně los.

Způsob odměnění nejlepších tipujících

Každý měsíc budou oceněni nejlepší tipující, dle bodu výše. Vždy nejvýše postavený tipér má právo volby ceny z naší nabídky uvedené v sekci o tipovačce. Po jeho výběru následuje tipér, který se umístil hned za ním. Vše se opakuje až do udělení všech cen v daném měsíci.

Způsob výběru ceny

Po vyhodnocení tipovačky za dané období bude vítězům napsán e-mail s pokyny pro vyplnění potřebných údajů a výběr ceny. Vítězové budou mít přesně 7 dní od doručení e-mailu, aby tyto hodnoty vyplnily. V případě nevyplnění bude formulář automaticky uzavřen a cena bude nabídnuta dalšímu v pořadí.

Kdo se smí zúčastnit tipovačky

Tipovačky se můžou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři webu chelsea-fc.cz bez nutnosti další úpravy svého účtu.

Penalizace

Na utkání nesmí být vsazeno ve chvíli, kdy znáte jeho výsledek. Je však možné, že vám tuto možnost nabídne samotný systém, a proto u tohoto utkání neměňte svůj tip, hrozí vám případná penalizace -3 bodů.