Gallas si oddechl, že nakonec odešel

Nová posila Arsenalu, William Gallas, prohlásil, že díky odchodu na poslední chvíli z Chelsea mu spadl velký kámen ze srdce.

Gallasův přesun na Emirates Stadium se vyjednal včera v pozdních hodinách a do severního Londýna s ním poputuje i pět milionů liber, opačný směr nabral Ashley Cole. Pro francouzského reprezentanta byla šance přestupu do Arsenalu možnost, která se nedala odmítnout. „Chci zažít jinou zkoušenost, na zbrusu novém stadionu s nejlepšími fanoušky v Anglii,“ napsal William doslova na své webové stránce. „Jsem š?astný a hrdý na to, že jsem tady. Zažil jsem v Chelsea pět báječných sezon, ale potřeboval jsem změnit prostředí a nabídka Arsenalu se jen těžko dala odmítnout.“

Stejně jako Gallas už k novým obzorům vzhlíží i předseda Gunners Peter Hill-Wood, který nyní doufá, že v tabulce londýnského rivala ze Stamford Bridge předstihnou. Spekuluje se, že předlouhá vyjednávání mezi oběma kluby mohla narušit jejich vzájemné vztahy, ale Hill-Wood v tom problém nevidí. „Musíte to pustit z hlavy a přenést se přes to. Já proti Chelsea nic nemám a doufám, že stejně tak oni proti nám,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.