Ashley Cole in, William Gallas out

Dva londýnští rivalové si vyměnili své obránce. Dlouhotrvající sága kolem Gallase a Cola je u konce a skončila shodou okolností výměnou.

Ve večerních pozdních hodinách oba týmy ladily poslední detaily přestupu, hráči podstoupili lékařské prohlídky a smlouvy se mohly podepsat. Jak Ashley Colovi, tak William Gallasovi tento přestup přišel vhod. Cole byl doslova vyštván z Arsenalu, tedy on si to tak vyložit. A Gallasovi se dlouho nelíbila politika klubu.

Přesto není zcela jasné, proč Cole vůbec na Stamford Bridge přestoupil. První utkání sezony odehrál v dobré formě Wayne Bridge a jako alternativa se nabízel Khalid Boulahrouz. Navíc nalevo může nastoupit pravák Ferreira. Přesto si Mourinho umanul, že Cola musí mít a tak má Chelsea na pozici levého obránce dva anglické reprezentanty.

Nicméně, přestup je hotový, Cole patří Chelsea a Gallas zase Arsenalu, který se posílil na místě, kde ho nejvíc tlačí bota. Jako součást kompenzace ještě musel Roman Abramovich vysázet ke Gallasovi ještě dalších pět milionů liber.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.