Kenyon Barcu předvídal

Výkonný ředitel Chelsea Peter Kenyon se vyjádřil k dnešnímu losu – to, že se jeho tým potřetí za sebou střetne s Barcelonou, prý tušil už dopředu.

Poté, co se v posledních dvou letech týmy navzájem vyřadily, se předpokládá, že o postup se podělí právě dva staří známí. Kenyon však varuje i před Werderem Brémy a Levski Sofia. „Dalo se čekat, že Barcu dostaneme,“ řekl náš ředitel pro SkySports. „Ale nesmíme přehlížet ostatní. Werder měl dobrý start do sezóny, je to skvělý tým.“

Minulá setkání anglického mistra se španělským přinesla i různé slovní potyčky a napadení, Kenyon ale tvrdí, že mezi kluby je hluboký vzájemný respekt. „Doufám, že se lidé budou soustředit na fotbal, což je důležité,“ pokračoval. „O tomhle Champions League je, fanoušci nás chtějí vidět hrát proti velkým týmům, a jen málo jich může být větší než Barcelona. Musíme se soustředit na to, abychom postoupili. Vyhrát úvodní zápasy je velmi důležité, nejenom kvůli postupu, ale také abychom příště byli v prvním losovacím koši a Barceloně se vyhnuli,“ dodal Kenyon.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.