Los skupin LM: Barca, jak jinak?

Skupina smrti se v letošním ročníku Ligy Mistrů skrývá pod písmenem “A“ a Chelsea v ní nemůže chybět – narazí na Werder Brémy, Levski Sofia a starou známou Barcelonu.

Osud rozhodl a The Blues si to v Champions League potřetí za sebou rozdají s Barcou, k těmto dvou velikánům se přidal pravděpodobně nejlepší tým z třetího losovacího koše Werder Brémy a čtvrtý tým Levski Sofia si nemůže dělat vyšší cíle než vybojovat třetí místo a pohár UEFA, první zápasy ve skupinách se budou hrát 12. a 13. září. Eidur Gudjohnsen se tak ve svém novém dresu potká s Chelsea dřív, než mohl doufat. Jeho návrat na Stamford Bridge bude pikantní pro všechny hráče i fanoušky.

Ostatní anglické týmy mají na první pohled hodně lehčí skupiny, ale ani pro ně to nebude procházka růžovou zahradou. Na Old Trafford přivítají stejně jako loni Benficu, v ostrovním derby změří síly s Celticem a překvapit přijede podceňovaná Kodaň. V Liverpoolu se zase očekává návrat Vladimíra Šmicera – kromě Bordeaux ještě město Beatles navštíví PSV Eindhoven a turecký Galatasary. Arsenal bude favoritem skupiny G, kde se o postup spolu s ním porvou Porto, CSKA Moskva a Hamburk.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.