Nejhorším hráčem byl Terry

Chelsea nenavázala na skvělé úvodní kolo a prohrála na půdě Middlesbrough 1:2. Nejlepším hráčem CFC byl – podle redaktorů anglické webové stránky skysports.com – Andrej Ševčenko, jenž dosáhl nadprůměrné známky 8.

Byl to právě ukrajinský bombarďák, kdo po šestnácti minutách poslal Chelsea do vedení. Sice „Modří“ měli několik šancí vstřelit druhou branku – například Lampard hlavičkou orazítkoval břevno. Hlavním úkolem však bylo hrát na hubené vítězství a udržet výsledek 1:0. To se však nevyplatilo a Middlesbrough svého soka potrestal v závěru utkání. Nejprve v 81. minutě vyrovnal Pogatetz a v nastaveném čase přidal branku Viduka.

Nezbývá dodat, že Chelsea si prohru zasloužila. Hodně britských zkušených novinářů kritizovali pasivní hru, kterou naordinoval José Mourinho. Kritika se snesla také na Makeleleho, na jehož místě v předchozích zápasech hrál lépe Michael Essien. Nejnižší známku ale dostal kapitán John Terry, jemuž autoři po zápasového hodnocení na skysports.com přiřadili slova: „Zcela podprůměrný.“

Bez grafické hodnocení skysports.com:
Carlo Cudicini – 6
Paulo Ferreira – 5
Ricardo Carvalho – 5
John Terry – 4
Wayne Bridge – 6
Salomon Kalou – 5
Claude Makelele – 6
Frank Lampard – 5
Michael Essien – 7
Didier Drogba – 5
Andrej Ševčenko – 8

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.