Preview: Boro vs. Chelsea

Až daleko do severovýchodní Anglie se vydala mistrovská Chelsea za účelem dalšího zápasu. Boro nás minulý ročník vyhnali ze svého stadionu s třígolovou nadílkou. Jak dopadneme dnes?

Hoši z Readingu ukázali v sobotu, že nechtějí dopadnout jako Sunderland minulou sezonu a jejich kvalitním výkonem sebrali Middlesbrough tři body. Náš dnešní soupeř má nového trenéra Garetha Southgatea, protože Steve McClaren má jiné věci na práci.

„Nemáme strach, na nejlepšího se pořádně připravíme,“ prohlásil nebojácně Gareth Southgate. Naopak José Mourinho se k zápasu vyjádřil jen ohledně Khalida Boulahrouze: „Trénoval s námi jen dva dni, což je málo, ale je bylo to dost, abych poznal jeho charakter. Do Middlesbrough odjel.“

Znovu fit je Claude Makelele a také Gérémi. Michael Ballack trénuje, ale dostatečně připravený asi nebude. Petr Čech se také vrátil do tréninku, ale to je trošku jiná záležitost. Naopak Southgate bude muset zamíchat sestavou, protože jeho nová posila Julio Arca se zranil na tři týdny, když si zlomil kůstku v chodidle. Také Andrew Davies by si mohl proti Blues zahrát po dobrém výkonu v zápase s Readingem. V útoku jsou jasní Aiyegbeni s Vidukou.

Soupisky:

Middlesbrough: Schwarzer, Turnbull, Parnaby, Davies, Pogatetz, Taylor, Riggott, Bates, Morrison, Boateng, Rochemback, Downing, Cattermole, Mendieta, Johnson, Parlour, Viduka, Yakubu, Maccarone.

Chelsea: Cudicini, Ferreira, Terry, Carvalho, Boulahrouz, Bridge, Makelele, Essien, Lampard, Diarra, Ballack, Mikel, Robben, Kalou, Wright-Phillips, Shevchenko, Drogba, Mancienne, Hilario.

Koho sledovat:

Za domácí tým jistě nastoupí útočník YAKUBU, kterému chybí už jen jedna branka, aby dosáhl na hranici 50 vstřelených branek a anglické Premier League.

Pokud za Chelsea nastoupí WAYNE BRIDGE, tak odehraje svůj jubilejní 50 zápas za The Blues. Napodobí tak Carvalha, kterou podobnou metu překonal v minulém utkání.

STADION
Název: Riverside Stadium
Kapacita: 35,049
Rozhodčí: Howard Webb (Yorkshire)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.