Kenyon: Soustředíme se na mladíky

Výkonný ředitel Chelsea Peter Kenyon tvrdí, že přestupová politika The Blues se točí okolo nakupování mladých hráčů – navzdory tomu, že v létě přišli Andriy Shevchenko a Michael Ballack.

Podle Kenyona byli tito dva hráči příliš dobří na to, aby je Chelsea ignorovala. Do západního Londýna si to namířili ještě Salomon Kalou (21), John Obi Mikel (19) a Khalid Boulahrouz (24). „Naše filozofie se nezměnila. Letos v létě jsme měli dvě neuvěřitelné příležitosti získat Ballacka a Shevchenka, tak jsme je využili. Do našeho týmu přinesou spoustu zkušeností, navíc jsme je zde vyvážili díky příchodu Kaloua, Mikela a Boulahrouze,“ myslí si Kenyon.

Nejnovější příchozí, Khalid Boulahrouz, si stihl vybrat číslo dresu, devítka nezůstala volná dlouho. Nizozemec už je připraven vyběhnout do zítřejšího zápasu s Middlesbrough. I k němu se náš výkonný ředitel vyjádřil: „Jeho přestup byl vyřešen velmi rychle. Měli jsme několik vyhlédnutých hráčů, nabídla se nám tato možnost a rozhodli jsme se ji přijmout. Má velkou reputaci a v Chelsea i v Premier League se bude cítit dobře, jeho kvality mluví samy za sebe. Bude velmi dobrý a už se těším, až ho uvidím hrát,“ dodal Kenyon.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.