Terry varuje konkurenty

Kapitán Chelsea John Terry varoval ostatní konkurenty v boji o titul, že Chelsea je velmi hladová po mistrovském hattricku.

The Blues vykročili za obhajobou vítězstvím 3:0 nad ManCity a Terry, který v zápase otevřel skóre, neočekává, že by v následujících výkonech jeho týmu měly být větší výkyvy. Nový kapitán Albionu připouští, že špatné výsledky v předsezónní přípravě a v CS proti Liverpoolu mohly dodat soupeřům hodně optimismu a je proto nesmírně rád, že všechny kritiky jeho spoluhráči umlčeli.

„Po zápase v Community Shield si spousta lidí říkala, že Chelsea je porazitelná. To je samozřejmě každý tým, ale my jsme se vrátili na správnou vlnu a prokázali jsme velký charakter jako v posledních dvou sezónách. Pokud budeme takto pokračovat a navážeme na výkony z posledních sezon, máme velkou šanci dosáhnout něčeho velkého,“ řekl náš kapitán.

Terry také věří, že pevná vůle týmu bude v příštích devíti měsících jeho největší výhodou. „O našem týmovém duchu toho bylo napsáno hodně. Společně s cílevědomostí to byla důležitá součást našeho úspěchu. Po dvou skvělých letech je teď důležité, abychom na ně dokázali navázat. Musíme začít sezónu se stejnou koncentrací a snažit se vytěžit maximum z každé příležitosti.“

John připustil, že před zápasem s City hráči Chelsea po oku sledovali i ostatní výsledky prvního kola. „Byli jsme si vědomi výsledků ze soboty a i toho, že MU začal velmi dobře, a to nás vyburcovalo k dobrému výkonu. Nyní jsme o dva body napřed před Liverpoolem i Arsenalem a to by mohlo být důležité,“ zakončil Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.