Lampard chce udržet výkonnost

Frank Lampard si je vědom, že po hladké výhře 3:0 nad Manchesterem City si Chelsea nasadila la?ku hodně vysoko, ale za žádnou cenu ji nechce v příštích utkáních snižovat.

Anglický záložník se v dnešním utkání zapsal na listinu střelců společně s Johnem Terrym a Didierem Drogbou a City si tak ze Stamford Bridge vezou třígólový příděl. Chelsea v utkání prokázala své kvality, ale nutno říci, že hráči Manchesteru prověřili pevnost její obranné hradby jen velmi zřídka, navíc dohrávali bez vyloučeného Bernarda Corradiho. Frank připustil, že The Blues dnes měli pohodlné odpoledne, ale je si vědom toho, že příště je pravděpodobně čeká těžší zkouška.

„Víme, že nejsme neporazitelní a musíme si udržet výkonnost, abychom mohli pomýšlet na vítězství v lize, “ řekl anglický reprezentant pro SkySports. „Dnes to byl jen start, ale musíme si ten standart udržet a ještě ho zlepšit. Musíme respektovat Arsenal, MU, Liverpool, to všechno jsou výborné týmy.“

Lampard tvrdí, že Chelsea rozhodně nehodlala hodit rukavici svým soupeřům případnou ztrátou bodů. „ManUtd vyhrál před námi, viděli jsme včerejší výsledky, ale musíme se soustředit jenom na sebe. Chtěli jsme si dnes dodat sebedůvěru, a to se povedlo,“ zakončil optimisticky Frank.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.