Mourinho přijal porážku s klidem

José Mourinho po dnešní prohře nehledal žádného viníka a výjimečně nesváděl prohru na rozhodčího. Pokorně přiznal svou prohru v Community Shield.

Chelsea prohrála brankou deset minut před koncem, když úspěšnou akci zakončil Peter Crouch. Fotbalisté Liverpoolu byli po celé utkání lepší a výhru si zasloužili, což uznal i Portugalec. Na jeho týmu byla vidět nesehranost a doufejme, že to stihne do začátku ligy napravit.

„Kdyby bylo utkání bráno jako předsezónní příprava, tak to pro nás bylo fantastické. Ale hráli jsme s týmem s daleko větší kondicí,“ začal José pro SkySports. „Bylo to však utkání o ‚menší‘ trofej a když se nebudete dívat na rozdílné podmínky obou týmů, musím přiznat, že si vyhrát zasloužili. Byli lepší než my.“

První utkání za Chelsea odehrály i nové posily. Michael Ballack se stihl i zranit a ještě v prvním poločase musel odstoupit ze hry. Navíc není jisté, zda stihne první kolo Premier League, které se hraje již příští týden.

„Ballack je zraněný, o tom není pochyb. Nevím jestli stihne další utkání. Doufám však, že to není příliš vážné. Na marodce totiž jsou i Petr Čech, Joe Cole a Claude Makelele. Úvod sezony musíme odehrát nejlépe jak jen to půjde,“ zvážněl José Mourinho.

„Všechny týmy se budou snažit nás polapit, ale myslím, že náš tým bude nejlepší,“ myslí si Portugalec. Do hry naskočil i Andriy Shevchenko a ze svého arzenálu vytáhl výborný gól. „Ta branka byla ohromná. Byl to jeden z mála momentů, kdy jsme ukořistili míč a průnikem se dostali do šance a to zakončení bylo z jiného světa,“ popsal jedinou branku svého týmu Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.