Jose: Shaun se vrátil

José Mourinho si myslí, že Shaun Wright-Phillips dokázal překousnout zklamání z minulé sezony a věří, že letos bude daleko lepší.

SWP v minulé sezoně nenastupoval pravidelně a přišel tak místo v anglické reprezentaci. „Zná důvody, proč minulou sezonu nehrál. A rozumí tomu,“ prohlásil Mourinho. „Chceme ho udržet. První sezona nebývá jednoduchá, ale my mu pořád věříme.“

„Není tak hvězdný jako Ballack nebo Shevchenko. Je jen mladý chlapec, který přišel z Manchesteru City, kde nenabíral žádné pohárové zkušenosti. Ještě se zlepší a vstřelený gól mu k tomu jen pomůže,“ zakončil boss Chelsea.

Sám Wright-Phillips se cítí ve skvělé formě. „Cítím se jako nikdy. V minulé sezoně jsem měl několik šancí, ale nezužitkoval jsem je. Snad se to obrátilo. Když jsem opouštěl hřiště, tak mi hráči gratulovali, bylo to úžasné,“ rozplýval se SWP.

„Všechny utkání jsou důležité. Community Shield je na vyšší úrovní, ale dokázali jsme si, že jsme připraveni. Vletíme tam a budeme se snažit hrát to nejlepší,“ zakončil odhodlaný Wright-Phillips.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.