Robben je v Chelsea š?astný

Náš křídelní útočník Arjen Robben prohlásil, že je v Chelsea nadmíru spokojený a že nemá důvod se někam stěhovat.

Nizozemský reprezentant byl v poslední době hodně spojován s přestupem do španělské La Ligy, největší zájem o něj jevil nový prezident Realu Madrid Ramon Calderon. Všechny spekulace však již utichly a dvaadvacetiletý Robben se může v poklidu chystat na novou sezonu v Chelsea.

„Myslím, že noví hráči, kteří k nám přišli, jsou velmi kvalitní, což je skvělé pro náš tým. Opravdu se těším, až s nimi budu moct hrát,“ řekl Arjen pro SkySports. „Hodně hráčů tu také zůstalo a já myslím, že máme velmi dobrý tým. Jsem moc rád, že jsem tady a že můžu být součástí tak skvělého týmu.“

Náš kapitán John Terry si je mezitím jistý, že jeho klub je připraven potřetí za sebou ukořistit cenný pohár pro vítěze Premier League. „Když se na náš tým podíváte, pár skvělých hráčů odešlo, ale také někteří fantastičtí hráči přišli. Takto na papíře to vypadá velmi dobře, ale ještě to musíme potvrdit na hřišti. Doufejme, že Sheva opět dá hodně gólů, je tu také Michael, který může být s Frankem v záloze naprosto skvělý. Už se těším, až s nimi všemi budu hrát,“ uzavřel Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.