Gallas chce stále opustit Chelsea

William Gallas neustále pomýšlí na odchod z klubu, ve kterém strávil již pět let. Chelsea mu nabízí prodloužení kontraktu, ale Francouz svým podpisem novou smlouvu ještě nestvrdil.

Vše se vyostřilo poté, co Gallas nenastoupil do předsezónního kempu Chelsea. V současné době trénuje v tréninkovém centru klubu. Z jeho přístupu byl zklamaný i José Mourinho, ale z jeho slov bylo patrné, že Gallase jen tak nepustí.

Zájem o francouzského obránce má sousední Arsenal, Inter Milán nebo španělský Real Madrid. „Chci opustit Chelsea, ale rozhodnutí není jen na mně,“ řekl frustrovaný Gallas francouzské televizi.. „Chtějí mě udržet, ale mě se tu hodně věcí nelíbí.“

Navíc José Mourinho po incidentu, který se odehrál před několika dny, předal číslo 13, které ještě v minulé sezoně William Gallas nosil na svých bedrech, nové posile – Ballackovi.

O Gallase se začal v zápětí zajímat Arsenal, ale hráč podotkl, že by rád změnit zemi. „Jeden den musíte Premier League opustit – jsou i jiné výzvy. Ale když například půjdu do Španělska, pak se budu muset znovu adaptovat, což zabere hodně času.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.