Mikel se cítí v týmu dobře

Jon Obi Mikel se stal hráčem Chelsea poté, co obdržel pracovní povolení. Z dosud nejvýraznějšího kroku své kariéry je nesmírně potěšen.

Nejprve měly jeho kroky směřovat do Manchesteru United, dokonce zde podepsal i smlouvu. Hned co se do jednání vložila Chelsea však z kontraktu vycouval. The Blues tedy sáhli do kapsy a neš?astníka Mikela vykoupili. Dlouho však jeho příchod brzdilo i vyřizování pracovního povolení, které nakonec obdržel.

„Jsem velmi š?astný, že tady můžu být, protože jsem několik posledních měsíců ani nehrál fotbal,“ vysvětlil reprezentant Nigerie. „Jsem rád, že můžu znovu hrát. Konečně mám šanci se dostat na hřiště a se mnou tu jsou i mí přátelé, což je skvělé.“

Své šance však nepřeceňuje. Je si vědom, že musí na Mourinha udělat dojem, aby mohl nastupovat do mistrovských utkání. „Doufám, že dostanu příležitost, ale to záleží na managerovi,“ přemítá Mikel. „Jsem jen hráč a musím pilně pracovat, abych ukázal své schopnosti.“

„V trénincích budu pilně pracovat a zbytek je na trenérovi. S týmem trénuji již dva dny. Bylo to náročné, ale dobré. Fyzicky jsem na to čím dál lépe,“ dodal nadějně Jon Obi Mikel.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.