Huth se s Boro nedohodl
Middlesbrough uzavřelo námluvy s naším obráncem Robertem Huthem.
O případném odchodu německého reprezentanta se jednalo již od minulého měsíce, ale i přes usilovnou námahu se přestup dotáhnout nepovedlo. Chelsea za obránce požaduje 5 mil.Ł.
Když už byl přestup na spadnutí, jednání přerušily lékařské vstupní testy. „Robert by k nám mohl přestoupit jen v případě, že by podstoupil operaci kotníku,“ řekl Keith Lamb pro Sky Sports News.
Nyní celá situace vypadá takto: „Robert tuto sezónu s největší pravděpodobností stráví u nás. Boro o něj již nemá zájem a se zájmem ustoupil také zbytek klubů. Pro Hutha to není nic příjemného zůstavat v klubu, kde si prakticky vůbec nezahraje a tak to může mít dohru na jeho psychickém stavu. Ale musíme pevně věřit, že se celá situace rozumně vyřeší.“
Komentáře