Duff má dveře otevřené, může odejít

Damien Duff nejspíš Chelsea opustí, nebo? v plánech Josého Mourinha nemá místo, tak jak by si představoval.

Již v minulých dnech se spekulovalo o odchodu Duffa do Tottenhamu, ale po prvním tréninku Chelsea, kterého se osobně zúčastnil, vše na chvíli utichlo. V dnešním rozhovoru se k možnému odchodu irského křídelníka vyjádřil i sám Mourinho.

„Vždy se objeví někdo, kdo by rád odešel. A nemám naději hodně hráčů udržet. Rád bych si je ponechal, ale nemám kuráž je držet v týmu, když nemůžu slíbit, že odehrají aspoň 75% ze všech zápasů.“

„Mám Damiena rád jako fotbalistu i jako člověka, ale strávil jsem s ním hodně hodin a jeho rozhodnutí můžu pochopit. Je to business, dobrého hráče můžeme jinému klubu výhodně prodat,“ přiznal v zápětí barvu José Mourinho.

Znovu pak potvrdil svůj přestupový cíl – levý obránce. „Ashley Cole je hráčem Arsenalu, proto nemůžu o tomto hráči dost mluvit. Ale máme Wayna, který se vrátil z hostování a má naši důvěru. Uvidíme, co se stane s Asier del Hornem, ale jestli se nám podaří jej prodat, tak zde vytvoříme prostor pro nového hráče. Ashley je dobrý obránce, ale v poslední době jsme byli spojeni snad s každým levým obráncem,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.