Nové dresy Chelsea odtajněny!

Konečně jsme se dočkali, Chelsea společně s novým dodavatelem dresů, firmou Adidas, zveřejnila novou sadu domácích dresů pro následující sezonu.

Adidas se stal partnerem Chelsea na dalších osm let a v této pozici vystřídal UMBRO. Poprvé si hráči nové dresy oblečou v utkání proti výběru nejvyšší americké ligy – Major League Soccer All-Stars. Nové dresy patří k nejmodernějším a nejstylovějším této doby a domácí sada bude, jako vždy, v modrém provedení. Vše o specifikaci nových dresů si můžete přečíst na oficiálních stránkách Chelsea.

Dres již na sobě měl i Frank Lampard, který jej předvedl i fotografům. „Vše je typicky moderní a může nám to pomoct k ještě lepšímu výkon. Nic takového snad nelze ani spatřit a je super, že se Chelsea spojila s fotbalovou značnou číslo jedna.“

Peter Kenyon měl k novým dresům také pár slov: „Toto spojení je skvělá novina pro Chelsea. Sdílíme vize firmy adidas a již se díváme dopředu. Díky tomu chceme dosáhnout naše dlouhodobé cíle. Dohromady se můžeme stát impozantní ‚značkou‘,“ zakončil výkonný ředitel.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.