Mourinho: Chci ještě jednoho hráče

Rozhazování Chelsea v letošní sezóně je již skoro u konce, José Mourinho ale stále trvá na jedné posile, tou je světový levý obránce. Nejvýše na seznamu jsou Ashley Cole a Gianluca Zambrotta.

„Nemyslím, že nastane velký vzruch. Ještě jeden hráč přijde a na oplátku by měl jeden odejít,“ prohodil Mourinho pro Chelsea TV. „Ostatní týmy teď budou pracovat na přestupech více než my. Dokázali jsme udržet všechny opory z minulé sezony a několik kvalitních borců jsme přivedli.“

Jak už bylo zmíněno novou posilou by měl být kvalitní krajní obránce. Zambrotta ale před nedávnem prohlásil, že chce zůstat v Itálii a přestoupit do AC Milan. A navíc o letošního mistra světa má zájem i Real Madrid a Barcelona. Proto se zdá logičtější přestup Ashley Cola, který kritizoval Arsenal a veřejně prohlásil, že hodlá odejít.

Najisto by měl odejít Asier del Horno. Damien Duff, který je spojován s přestupem do Tottenhamu, by nakonec mohl zůstat. Chelsea s ním hodlá mluvit o prodloužení kontraktu. Navíc José prohlásil, že odejde jen jeden hráč a – zdá se – že Duff je i nadále v jeho plánech pro příští sezonu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.