Youth Team vyhrál 3:0

Mladíci to rozjeli ve velkém. Nový trenér Ruud Kaiser si zapisuje první úspěch. Strefili se tři sedmnáctiletí hráči a dobře se ukázal i Slovák Štoch.

Mladíci nastoupili k prvnímu přípravnému zápasu a palebnou sílu poznal detailně klub Luton. První branku připravil Scott Sinclair. Po pasu Miroslava Štocha zmátl obranu a nahrál Shaunovi Cummingsovi, který v souboji jeden na jednoho překonal brankáře. Druhý přidal Ben Sahar, který o poločase vystřídal prvního skórujícího a je v modrém Youth teamu na zkoušku. A třetí přidalo křídlo se jménem Tomi Saarelma.

Za Chelsea celý zápas odehráli dva šestnáctiletí- pravý bek Nano Ofori a záložník Tommy Taiwo. Sedmnáctiletý kreativní záložník Ricardo Fernandes létal po hřišti tam a zpátky a hrál velice dobře.

Kapitán Jack Cork a křídlo Fabio Ferreira jsou zranění a zápasu se nezúčastnili ani Michael Woods s Sergiem Tejerou, protože je Mourinho vzal na přípravu s prvním týmem.

V základu nastoupili: Russell; Ofori, Worley, Hutchinson ©, Bertrand; Taiwo, Bridcutt; Fernandes; Stoch, Cummings, Sinclair.

O půlce se střídali brankáři. Šestnáctiletý Rhys Taylor se v druhé půli vyšvihl k úžasnému zákroku a jenom díky němu udrželi mladíci čisté konto. Druhou půli si na levém beku zahrál i Sam Hurrell, výherce ankety Footbal Icon. Saarelma šel místo Sinclaira a jak už bylo řečeno, Sahar vystřídal Cummingse.

Nový trenér Kaiser hráče pochválil, ale také dodal, že je co zlepšovat: „Jsem rád, že jsme vyhráli. Byli jsme lepší. Hráli jsme dobře i bez míče, ale musíme zlepšit jeho držení. Na tom jistojistě zapracujeme.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.