Chelsea 1-1 AC Milan

CFC remizovala s milánským velkoklubem ve svém posledním zápase v Americe v New Jersey.

Obě strany si vytvářely během zápasu slušné akce, ale gol padl až v druhém poločase, kdy 64. minutě Drogba ve sprintu obešel dva protihráče a prostřelil brankáře.

Vyrovnání přišlo od Rui Costa, který se trefil do rohu branky Petra Čecha.

Chelsea mohla vyhrát skrz šance Lamparda a Drogby, nepodařilo se…

Hrálo se 31.7. na Giants Stadium v New Jersey. Chelsea naběhla celá v modrém kromě bílých podkolenek a Milan v pruhovaném červeno černém dresu s bílými kra?ásky a černými štulpnami.

Hlavní rozhodčí byl Brian Hall a na zápas se přišlo podívat 35 444 diváků.

Sestavy: Milan (4–3–1–2) Eleftheropoulos (Fiore v polovině); Cafu, Nesta, Stam (Costacurta v polovině), Kaladze; Gattuso (Vogel 68), Pirlo, Ambrosini © (Marzoratti 88); Seedorf (Rui Costa v polovině); Gilardino, Vieri.

Chelsea (4–3–3) Cudicini (Cech v půlce); Ferreira (Carvalho v půlce), Gallas (Johnson 53), Terry © (Huth 73), Del Horno; Gudjohnsen (Gérémi 68), Makelele (Tiago 60), Lampard; J Cole (Wright-Phillips v polovině), Crespo (Drogba v půlce), Duff.

1. půlka 2. minuta- Gilardino pronikl do našeho obraného pásma, vrací se Ferreira, aby mu sebral míč, Ital však přece vystřelil a míč lízl branku. Byl odpískán roh pro Milan.

4. minuta- Lampard s Gudjohnsenem připravili akci pro Duffa, toho míč přeskočil a dokutálel se až ke Crespovi, ten však nebyl schopen vystřelit.

22. minuta- Cole nahrál Duffovi, Duff Coleovi (co si počneme když tihle dva třeba nebudou hrát spolu?) a Joe naservíroval míč Gudjohnsenovi, balon se dal ale těžko zpracovat a nic z toho nebylo…

26. minuta- přesouvání Milanské hry je únavné pro otáčení hlavy, v této chvíli útočil na naši branku rozběhnutý Kaladze, ale Cudicini prostě má svoje kvality…

31. minuta- po rychlé akci Vieriho s Gilardinem projevil své schopnosti Gallas a byl i s míčem napadnut Cafuem – pokutový kop pro Chelsea.

34. minuta- žlutá karta pro Ambrosiniho.
Rozhodčí nenastavil žádné minuty.
2. půlka

Přesuny: po vystřídání na obou stranách se Gallas přesouvá na pravou stranu, protože Carvalho bude hrát s Terrym.

46. minuta- naše nová posila se ukázala v tom nejlepším světle! Wright Phillips pěkně spolu s Gudjohnsenem zatápí v Milanské obrané polovině.

53. minuta- Johnson střídá kulhavého Gallase.

54. minuta- Makelele obehrál Pirloa o míč a rozehrával hru, když v tom ho dosloveně složil na zem Ambrosini, rozhodčí však nic neviděl a pokračuje se ve hře.

60. minuta- Tiago střídá Makeleleho, který nebyl schopen pokračovat dál ve hře po incidentu s Ambrosinim.

63. minuta- Gilardino nepřelstil Terryho, ten posílá míč dál, balon putuje k Tiagovi, který naservíroval dokonalou přihrávku Drogbovi. Vedeme 1:0!

67. minuta- Vogel střídá Gatussoa.
68. minuta- Gérémi namísto Gudjohnsena.

72. minuta- Čech sebou mrštil na trávník, aby překazil akci Vieriovi a Gilardinovi.

73. minuta- Huth střídá Terryho, stopperská dvojice je nyní Carvalho- Huth, Lampard si bere kapitánskou pásku.

77. minuta- Gilardino střílí na Petra, pro toho to nebyla těžká práce.

79. minuta- Rui Costa se neviditelně přesouval v oblasti pravého rohu hřiště a sám dal gol, 1:1.

85. minuta- Lampard volejí nahrává Drogbovi, ten však netrefil.

88. minuta- Marzoratti za Ambrosiniho, Costacurta obdržel kapitánskou pásku.

Nastavena 1 minuta.

Tím skončily přípravné zápasy a celé mužstvo se odebírá zpátky do Anglie. Byla napsána velká vlna kritiky na rozhodčí a chválen je Shaun Wright Phillips. Standartní výkon odvedli Terry, Lampard a Drogba. Sezona je za dveřmi a forma hráčů také.Už 14.8. se odehraje první zápas s Wigan, nováčky Premier League.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.