Fábregas: Od rozhodčího to nebyl dobrý zápas, ale všichni děláme chyby

Kvalita našeho včerejšího výkonu po přestávce na stadionu St Mary’s proti Southamtonu vnesl do Cesca Fábregase hodně optimismu, naopak se mu ale nelíbil výkon hlavního rozhodčího, který mu udělil žlutou kartu za simulování namísto odpískání penalty v náš prospěch.

Incident, který se odehrál 10 minut po přestávce, byl bezpochyby jedním z hlavních bodů, o kterých se po utkání hodně mluvilo. Spanělský záložník, jenž vytvořil gol pro Edena Hazarda a připsal si svou 13 asistenci v této sezoně, poskytl po zápase k zákroku domácího obránce svůj názor.

„Rozhodně tam byl kontakt,“ řekl Fábregas. „Nemyslím si, že to byl nejlepší zápas rozhodčího v jeho životě, ale všichni jsme lidé a špatný den může mít každý. To je vše. Už o tom více nemluvme, mluvme raději o fotbale.“

„Pokud budeme hrát po zbytek sezony tak, jak jsme hráli ve druhém poločase, zažijeme spoustu šťastných chvil. Jsem si tím 100 procentně jistý. Takto musíme hrát. Zápas jsme nezačali dobře, to víme a teď toho možná trochu litujeme, ale jsem ohromen naší reakcí.“

„Nezajímám se o asistence nebo góly. Chci jen, aby Chelsea vyhrála, a to se nám dnes nepovedlo, takže domů půjdu smutný,“ dodal.

239 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 239 komentářů