Johnson do ciziny?!

O anglického pravého beka se zajímají v další zemi plné fotbalu a momentálně smutku po velice kuriózním osmifinálovém zápase. Nizozemské Království truchlí, ale nejlepší kluby k sobě lanaří Glena Johnsona.

Feyenoord Rotterdam, který je znám hlavně svou nepěknou historií, přiznal tisku, že o našeho Glena mají více než zájem. V poslední době si ale s myšlenkou a snem, že by k nim šel Johnson, pohrávali i kluby Portsmouth a údajně i PSV Eindhoven.

„Došlo k velice zvláštnímu nedorozumění, co se týče PSV,“ vysvětloval ředitel Feyenoordu Chris Woerts. „Někdo to jen tak vypustil. Glena jsme pozvali k nám. Strávil tu celý den a říkal, že se mu nechce zpátky. Byl na hřišti, prohlédl si celý stadion. Dokonce si prohlédl i město. Nakonec měl schůzku s naším trenérem Erwinem Koemanem, který se kvůli němu vrátil z dovolené.“

Zdá se, že to nebude trvat dlouho a počet Angličanů v CFC se znovu zmenší. Ale Glenovi se nesmí nikdo divit. Je to perfektní obránce mladého věku, ale Mourinho si na jeho postě vydržuje Ferreiru a Gérémiho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.