Zvolte nejlepšího útočníka Chelsea

Už před dvěma týdny začala anketa o nejlepšího fotbalistu Chelsea v sezoně 2005/2006. Anketa odstartovala hlasováním o nejlepšího obránce The Blues. Tu vyhrál s přehledem John Terry. Nejlepším záložníkem se stal Frank Lampard a nyní máte možnost zvolit nejlepšího útočníka. Přesně za týden zde bude hlavní anketa a vylosujeme vítěze, který získá triko Chelsea.

Hlavní ankety se zúčastní Petr Čech, John Terry, Frank Lampard a nejlepší útočník. Z nich za týden vyberete absolutně nejlepšího hráče sezony!

Díky této anketě můžete vyhrát bílé tričko UMBRO s logem Chelsea dělané ve formě dresu. Pokud se zúčastníte anket o nej. obránce, záložníka a útočníka budete do losování zařazeni třikrát. Pokud budete hlasovat jen v jedné anketě, půjdete do slosování pouze jednou.

Hlavní anketa, kde se „sejdou“ vítězové, poskytne další losování o další triko Chelsea. Sponzorem hlavní ankety je sázková kancelář Expekt.com.

Jak hlasovat?

Na e-mailovou adresu janega@email.cz pošlete hlas pro nejlepšího útočníka Chelsea. Nezapomeňte uvést Vaše pravé jméno a bydliště, kam bychom měli v případě výhry dres zaslat. Jako předmět zprávy uveďte „Soutěž“, jinak bude Váš hlas neplatný. Hlasujte do 24. května 2006, již ten den začíná hlasování o absolutně nejlepšího fotbalistu Chelsea!

Nominováni byli:
Hernán Crespo
Eidur Gudjohnsen
Didier Drogba
(Do konečné nominace se nevešel: Carlton Cole)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.