Potvrzeno: Ballack přestupuje do Chelsea

Přestupová hádanka okolo Michaela Ballacka se konečně rozřešila. Německý záložník dnes definitivně potvrdil svůj přestup do Chelsea podepsáním tříleté smlouvy.

Podle očekávání se Ballack po odmítnutí smlouvy s Bayernem Mnichov dnes upsal do služeb anglického mistra. Ačkoli kapitán německé reprezentace pomohl v letošní sezoně svému, nyní již bývalému, týmu k double, část fanoušků bavorského klubu se mu při jeho rozlučném zápase posmívala.

Ballack by měl ještě zvýšit kvalitu již tak velmi úspěšné Chelsea. Všichni fanoušci The Blues doufají, že šance na další ligový titul se příchodem německého kapitána ještě zvýší.

Z tohoto přestupu byl potěšen především José Mourinho: „Jsem nesmírně š?astný. Ballack mě potěšil, že si vybral právě Chelsea. Měl jsem s ním dlouhou řeč a během této konverzace mi sdělil důvody, proč se rozhodl přestoupit.“

„Doslova mi řekl, že věří v náš tým. Je hladový po úspěchu a rád by vyhrál Champions league. Chce u nás prožít čtyři výborné roky rozhodující části své kariéry. Měl i jiné možnosti, ale Chelsea je klub, který si vybral. Měli bychom být š?astní, stejně jako anglická liga, do které přestoupil další výborný hráč,“ uzavřel Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.