Gallas je na odchodu

Podle francouzských deníků je William Gallas na odchodu do AC Milán. Obránce Chelsea dokonce prohlásil, že odmítl nabídku na prodloužení kontraktu.

Zdá se, že tým ze Stamford Bridge opustí jeden ze základních kamenů. Hráč, který nejčastěji nastupuje v pozici levého obránce, se chystá přestoupit do AC Milán, jenž má o francouzského beka eminentní zájem již několik měsíců.

AC Milán údajně již začal vyjednávat s agenty Williama Gallase, ti jsou potěšení úvodní nabídkou. Největší úskalí bude poplatek za hráče, který bude muset italský klub zaplatit. Kluby by měly začít jednat během několika dalších týdnů, ale nikdo neví, zda se dohodnou do začátku světového šampionátu.

Michel Salgado: Odmítl jsem Chelsea

Pravý bek Realu Madrid odmítl nabídku Chelsea z důvodu, že svou budoucnost vidí na stadionu Santiaga Bernabeua. Salgado je jeden z hráčů, který byl spojován s odchodem, ale podle svých slov se nikam nechystá.

„Ujasnil jsem si svou situaci," začal rozhovor Salgado. „Nedokážu se vidět v jiném klubu. Rozhodl jsem se zůstat v Realu Madrid, a proto jsem odmítl Chelsea, chci tu zůstat po zbytek mé kariery. Moje budoucnost patří Realu," dodal španělský obránce.

Liverpool chce SWP

Podle britských novin chce Rafael Benítez za každou cenu získat našeho záložníka Shauna Wright-Phillipse. Udělá pro to cokoliv a je prý ochoten nabídnout 14 milionů liber. Chelsea by ale nebyla při rozumu, aby za takovou částku SWP prodala. Je to totiž o sedm milionů méně, než ho z Manchesteru City v létě angažovala.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.