Eriksson dnes zveřejnil nominaci Anglie na MS

Anglický trenér Sven Göran Eriksson dnes zveřejnil svou soupisku na Mistrovství Světa do Německa.

Švédský kouč vybral Stewarda Downinga z Middlesbrough a nečekaně taky 16-ti letou hvězdu Arsenalu Thea Walcotta."Thea jsem vybral z toho důvodu, protože se mi zdál skvělý pro tým a za jeho účinost v Southamptonu, ze kterého přišel zrovna do Arsenalu.Dalším překvapením v sestavě je Aaron Lennon z Tottenhamu, který místo v sestavě získal na úkor našeho SWP.Lennon měl tuto sezónu vynikající formu a proto jsem ho taky zařadil do třiadvaceti člené nominace.Downing a Walcott budou určitě příslibem Anglie do budoucna. 

Do sestavy se nevešel Jermaine Defoe z Tottenhamu, který podává už druhou sezónu v řadě kvalitní výkony.Ale tuto sezónu ho výrazně předčila hvězda z Charltonu Darren Bent. 

Do nominace nemohl bohužel Eriksson zařadit zraněného Ledleyho Kinga z Tottenhamu a Wese Browna z ManU.Eriksson také zveřejnil nominaci pěti náhradníků, kteří by se v případě zranění nějákého hráče mohli na MS objevit. 

Nominace Anglie na MS :

Paul Robinson(Totten­ham),David James(ManCity),Ro­bert Green(Norwich) 

Garry Neville,Rio Ferdinand(ManU),John Terry,Wayne Bridge(Chelse­a),Ashley Cole,Sol Campbell(Arse­nal),Jamie Carragher(Liver­pool) 

David Beckham(Real),Micha­el Carrick,Jermaine Jenas,Aaron Lennon(Totten­ham),Frank Lampard,Joe Cole(Chelsea),Ste­ven Gerrard(Liver­pool),Owen Hargraves(Bay­ern),Stewart Downing(Middles­brough). 

Wayne Rooney(ManU),Micha­el Owen(Newcastle),Pe­ter Crouch(Liverpo­ol),Theo Walcott(Arsenal).  

Náhradníci :

Scott Carson(Liverpo­ol),Luke Young(Charlton),Ni­gel Reo-Coker(WestHam),Jer­maine Defoe(Tottenham),An­dy Johnson(Crystal Palace).

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.