Peacock: Chelsea může být silnější

Gavin Peacock věří, že v příští sezoně ostatní kluby vyvinou na Chelsea daleko větší tlak, protože se podle něj The Blues soustředí daleko více na Ligu mistrů, která jim stále uniká.

Peacock je bývalý hráč Chelsea, který v letech 1993–1996 odehrál 134 utkání a nastřílel 27 branek. Je přesvědčen, že tým José Mourinha bude ještě lepší a silnější, pokud získá hráče jakou jsou Michael Ballack a Andrey Shevchenko.

„Nemůžeme opomenou, že vyhráli dvakrát po sobě Premier League a že jsou jasně nejlepší klub v zemi," pronesl Peacock pro BBC Sport. „Jsou potěšení z vítězství a budou chtít daleko více. Ano, letos chtěli zvítězit i v Lize mistrů, ale vypadli s Barcelonou, což je nejlepší tým světa a tak se nemusí za nic stydět."

„Když podepíšou Ballacka, Shevchenka nebo někoho podobného, tak bude daleko obtížnější je zastavit. Chtějí Champions League vyhrát a tak na ně bude daleko větší tlak."

V týmu Chelsea se přes léto plánují velké změny. Očekávaný je příchod Michaela Ballacka a média Chelsea spojují také s Andrejem Shevchenkem a Ashley Colem z Arsenalu. Naopak na odchodu je Hernán Crespo a možná až trojice obránců William Gallas, Ricardo Carvalho a Glen Johnson.

„Myslím, že Crespo odejde. Ale naopak doufám, že Gallas zůstane. José by však mohl podepsat levého obránce. Ale jak sám říká, s Asier del Hornem je spokojen a navíc se vrátí Wayne Bridge, ale je možné, že bude chtít někoho jiného."

Kupodivu si Peacock myslí, že by mohl odejít také Arjen Robben, jako obě? přestavby týmu. „Mám takový pocit, že vztah mezi ním a Mourinhem není zrovna nejlepší. Stane se několik věcí a problémy jsou na světě. Ale když odejde Robben, tak se naskytne šance Shaunu Wright-Phillipsovi. Přál bych mu, aby dostal důvěru, jeho výkony pak půjdou výrazně nahoru," dodal Peacock.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.