Preview: Newcastle vs. Chelsea

Poslední utkání - a nás čeká průmyslové město Newcastle. Několik našich hráčů odpočívá v pokoji. Škoda, že nemůžeme říct sbohem Alanu Shearerovi. Okradou nás Straky o tři body? (Stejně, nám to může být jedno)

Utkání budeme sledovat on-line

Hráči už se možná stihli probrat z deliria, přesto jich několik zůstane doma. Vlastně kvůli odpočinku na MS. Mezi nimi i Angličané Lampard s Terrym, který se zotavuje po lehkém zranění. V Londýně zůstane i záložní duo Essien – Makelele. Mourinho se chce zavděčit té české půlce z nás a doma pravděpodobně nechá i Petra Čecha. Hlavní město Anglie už opustil Didier Drogba.

Naproti nám nastoupí dva hráči, kteří dříve oblékali modrý dres. Celestine Babayaro a Scott Parker. Fotbal se loučí s legendárním střelcem Alanem Shearerem, který ohlásil konec kariéry. Bohužel mu do toho ale vlezlo zranění, a tak se musel odporoučet dříve, než chtěl. Totéž se přihodilo Michaelu Owenovi, který přestoupil do Newcastlu po nepříliš vydařeném angažmá v Realu Madrid. Do sestavy se stejně jako Owen vrací po čtyřzápasové odmlce středopolař Emre.

United se drží na sedmém místě hned za naším minulým soupeřem Blackburnem, a tak stále uchovávají naděje na Intertoto Cup. Glenn Roeder, který převzal mužstvo během sezóny za „vyhozeného“ Sounesse, prohlašuje následující: „Je to až bláznivé, že v únoru jsme byli na místě Portsmouthu (ten je 17. a definitivně si vybojoval další sezónu v PL – pozn. red.) a nyní uvažujeme o Intertoto Cupu.“

Z modrého společenstva se k zápasu vyjádřil pouze Arjen Robben: „Poslední hra je vždycky úžasná. Je to také příležitost jak říci ‚good bye‘ Alanovi – je to škoda, že nemůže hrát. Chceme naši sezónu zakončit dobře a hezky si zahrát. St. James' Park  je úchvatný stadion – vždy plný, vždy vynikající atmosféra. Doufám, že to bude dobrý zápas."

Stadion
Název: St. James' Park
Kapacita: 52, 218
Sestavy

Newcastle United: Given, Harper, Carr, Ramage, Bramble, Moore, Boumsong, Taylor, Elliott, Babayaro, Solano, N'Zogbia, Emre, Faye, Clark, Pattison, Brittain, O'Brien, Luque, Owen, Ameobi, Chopra.

Chelsea: Cudicini, Pidgeley, Johnson, Ferreira, Carvalho, Huth, Gallas, Del Horno, Maniche, Diarra, Geremi, Gudjohnsen, Robben, J Cole, Duff, Wright-Phillips, Crespo, C Cole.

Rozhodčí
Mike Riley

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.