Mourinho vyvoval v Brazílii rozruch

Možná je to náhoda, možná ne. José Mourinho navštívil v Brazílii utkání Jihoamerického poháru osvoboditelů Corinthiansem a River Plate. Svou návštěvností vyvolal spekulace, že si jede pro argentinského útočníka Carlose Téveze.

Vedení Corinthiansu však tyto zprávy zcela popřelo. „Návštěva pana Mourinha nemá nic společného s Tévezem,“ řekl šéf společnosti Media Sports Kia Joorabchian, jehož firma investovala do brazilského fotbalového klubu miliony dolarů.

„José Mourinho je v Brazílii na dovolené a může si tu dělat, co chce,“ dodal vlivný íránský podnikatel.

Carlos Tévez přišel do Corinthiansu v roce 2004 z Boky Juniors za 18 milionů dolarů. Tato částka je v jihoamerickém fotbale rekordní. Pokud však o Téveze Mourinho bude usilovat, pro Abramoviče nebude problém tento rekord překonat.