Terry bude do MS fit

Rentgenové snímky ukázaly, že má John Terry ošklivě poraněný kotník. Dobrou zprávou pro Svena Gorana Erikssona je však to, že Mistrovství světa by měl stoper Chelsea stihnout.

Kapitán Chelsea chyběl v úterním zápase proti Blackburnu, což bylo vůbec první utkání, které v sezoně vynechal. Kotník si poranil už v prvním poločase, ale jako správný vůdce odehrál zápas až do úplného konce. Stoper a vedoucí obrany Chelsea není jediný reprezentant, který se zranil v sobotním ligovém zápase proti Manchesteru. Tím druhým je Wayne Rooney, který však na 90% MS nestihne.

„Wayne má o hodně horší zranění než já a tak to s ním vypadá špatně. Já však MS stihnu. Alespoň mi to říkal můj doktor z Chelsea, Bryan English,“ řekl John Terry.

Na listině zraněných hráčů je zatím pět reprezentantů – start Ledleyho Kinga a Wayna Rooneyho na šampionátu je ohrožen, ale zbylá trojice hráčů – Michael Owen, Ashley Cole a John Terry – by měla šampionát stihnout. „Doufám, že v Německu předvedeme dobrý výkon a dosáhneme co nejlepších výkonů,“ dodal John Terry.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.