Mourinho znovu obvinil rozhodčí

Manager Chelsea, José Mourinho, je naštvaný na hlavního rozhodčího, protože má pocit, že jeho svěřenci měli kopat hned tři penalty.

„Na 100% procent tam byly dvě penalty. Možná tři,“ pronesl nespokojený Mourinho. „Z tohoto pohledu byla pro nás sezona obtížná. Přesto jsme většinu výroků sudích ustáli, ale včera to bylo příliš. Směji se tomu, protože mi to přijde již legrační.“

José však pochválil Blackburn, že se probojoval do pohárové Evropy, což u něj nebývá na každodenním pořádku, ale cítil, že byli především š?astni, že dokázali porazit šampióny. „Blackburn si zaslouží být v Evropě – odváděli proto fantastickou práci. Ale dnes si nezasloužili vyhrát takovým způsobem. Kdyby to utkání neprobíhalo takhle, tak si mou chválu rozhodně zaslouží,“ naráží Mourinho na výkon rozhodčího.

Lampard stále doufá, že Rooney MS stihne

Dnešní rentgenové snímky ukázaly pravou vážnost zranění Wayna Rooneyho, které utrpěl v sobotním vzájemném utkání s Chelsea. Podle informací má zlomené dvě kosti a délka léčby se tak protáhne na tři měsíce.

Podle Franka Lamparda si ale může Rooney na MS zahrát. „Mluvil jsem s ním po utkání a taky dnes. Řekl mi, že snímky ukázaly dvě zlomené kosti, ale ty se přece hojí stejné dlouho,“ pronesl odhodlaně Lampard.

„Zkouší být optimistou a jsem si jist, že udělá vše proto, aby mohl hrát za reprezentaci. Je zdravý hráč a zdravý optimista a věřím, že mu to pomůže,“ dodal Frank, který ve včerejším utkání dostal kapitánskou pásku.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.