BLACKBURN 1 - 0 CHELSEA

Novopečení mistři se moc nepředvedli – sice máme titul, ale to neznamená, že musíme prohrávat. Nicméně udělali jsme dobrý skutek- Blackburn se díky nám probojoval do Poháru UEFA.

UTKÁNÍ JSME SLEDOVALI ON-LINE

Sestava byla na pomezí našeho A/B týmu, ale přesto spousta reprezentantů. Naši britskou lavičku by nám mohl např. takový Arsenal jen závidět. Vlastně jeden Ir- v podobě Damiena Duffa, a pak čtyři Angličané. Pidgeley jako náhradní brankář, pak duo ex- Kladivářů Joe Cole a Glen Johnson a opora do útoku Carlton Cole.

Avšak domácí byli páni hřiště. Savage naše hráče skládal na zem jak mohl. Domácí publikum, které se sešlo v počtu dvaceti tisících dělalo asi takovou atmosféru jaká je, když hrají domácí zápas Blšany. Chelsea se zdála, jako kdyby zápas vypustila, navrátilec Gudjohnsen nastřelil dřevo stejně jako na opačné straně Bellamy.

Pak ale přišel faul Gérémiho před naším vápnem, kopal se přímý volný kop a byl z toho gól do šaten, zakončoval Reid. V druhém poločase se Chelsea snažila přitvrdit. Začalo se vystřídáním beka Del Horna Duffem. Crespo v útoku působil bezmocným dojmem a Eidur Gudjohnsen mu v tom příliš nepomohl. Na účet Manicheho dodejme, že to konečně nebylo „zbabrané“ a bránil soupeřům v útoku.

Ani střídání nám nepomohlo. Na řadu přišel i Joe a pak Carlton Cole. Mourinho sice teď vyřvává hesla, že jsme měli kopat dvě nebo dokonce tři penalty. Ale snad proboha nemáme takové hráče, aby se spoléhali na to, že přijde penalta! Takže jsme prohráli a se svěšenými hlavami odjeli zpátky do Londýna.

V neděli nás čeká poslední zápas. Bude posledním pro tři hráče a pro Umbro. Snad se Blues proti Newcastleu předvedou lépe, než tomu tak bylo včera.

Blackburn – Chelsea FC 1:0 (1:0)
Branky: 43. Reid.
ŽK: Savage, Gray – Geremi, Duff.
Diváků: 20.243

Chelsea: Cudicini – Geremi (77. C.Cole), Gallas, Carvalho, Del Horno (46. Duff) – Maniche, Diarra, Lampard, SWP (64. J.Cole) – Gudjohnsen, Crespo. Trenér: José Mourinho.

Blackburn: Friedel – Reid (72. Mokoena), Khizanishvilli, Neill, Gray, Bentley, Savage, Tugay (85. Peter), Pedersen, Sinama-Pongolle (85. Kuqi), Bellamy. Trenér: Mark Hughes.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.