Pro Terryho ligová sezona skončila

John Terry už letos modrý dres neoblékne. Podle posledních zpráv na tom není zdravotně v pořádku a bude se šetřit na nadcházející světový šampionát, který by měl stihnout.

Ten, kdo viděl sobotní utkání s Manchesterem United, si musel všimnout, že kapitán The Blues téměř celý zápas odkulhal. Poranil si holeň, ale přesto se mu z trávníku nechtělo. „Chtěl jsem být na hřišti a užívat si tu atmosféru s klukama,“ vysvětlil po zápase John Terry.

Chelsea v tomto týdnu čekají poslední dvě utkání, v nichž anglický reprezentant určitě nenastoupí. José Mourinho tak vyslyšel přání Svena Görana Erikssona, aby ho nechal odpočívat. „Každý den se jeho stav zlepšuje a k národnímu týmu se bude moci připojit od prvního dne srazu. Na Chelsea teď může na pár měsíců zapomenout a koncentrovat se na reprezentaci,“ řekl Mourinho.

Vážněji to však vypadá s forvardem Manchesteru United Waynem Rooneym, jenž se do začátku mistrovství světa nestihne stoprocentně dát do pořádku. Nicméně má velkou šanci jet na šampionát i zraněný.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.