Preview: Blackburn vs. Chelsea

Možná se dočkáme exhibice, možná totálního trápení nemotivovaného týmu. Nicméně opice po velkých oslavách může ještě být, takže Mourinho možná bude sestavu vybírat podle dýchání do balónku a kdo bude mít nejmíň naměřených promilí, bude moci hrát. Třeba to dojde do takových extrému, že bude hrát rezerva.

Takže, už o nic nejde. Body nebody, góly nególy. Tři anglické hvězdy našeho výběru můžou protáhnout oslavy (Mourinho sice říká, že je šetří na MS, ale kdo tomu věří…) Blues můžou vyzkoušet různé variace, nebo si prostě jen sednout na trávník a dát si havaj. Blackburn ale hrát nepřestane, jde mu o Pohár UEFA.

Nějakou tu chvíli se Blackburn držel na pátém místě a nechával za sebou vínový Arsenal. Wengerovi hoši ale zabrali a Rovers se museli „smířit“ s šestou příčkou. I ta je však velice cenná, co se pohárové Evropy týče. Mark Hughes zbudoval velice silné a schopné mužstvo. Zvláště Manchester United s nimi měl letos problémy. Domácí budou v plné síle až na

Ryana Nelsona a Andyho Todda.

Jak už bylo řečeno, nám je to jedno. Hvězdná trojice „odpočívá“ (říkejte si tomu jak chcete, José to nazval „Pomoc Anglii“, pravda může být velice odlišná, čert ví, jestli je takový Joe vůbec schopný stát na nohou), takže do zálohy může znovu naskočit Gudjohnsen, který jako jeden z mála hráčů CFC na MS nejede vůbec. Příležitost by mohl dostat i Huth, nebo si možná José bude chtít na poslední chvíli udobřit Gallase, který prý dnes znovu pohrozil, že tato sezóna byla v modrých barvách jeho poslední.

Tak, José, to by mohl dostat šanci se ukázat Shaun Wright-Phillips, ne? Zajímavé budou čachry s kapitánskou páskou. Nehraje Terry a ani Lampard. V tom případě to „schytá“ asi Eidur Gudjohnsen, pokud se vůbec dopraví na hřiště. Nicméně velice kvalitní hráči jsou i v rezervě a mladíky z Youth System by takováto příležitost taky posadila na sedací partie.

Taky podotkněme, že je vlastně asi předposlední utkání, kdy hráči budou mít na prsou značku Umbro. Pak začne německá invaze- nejdříve přiletí Ballack a pak i zásilka dresů s pruhy (čím víc proužků, tím víc Adidas).

Samozřejmě přinášíme online z tohoto utkání.
Stadion
Název: Ewood Park
Kapacita: 31, 367
Sestavy

Blackburn Rovers: Friedel, Neill, Khizanishvili, Nelsen, Emerton, Savage, Kuqi, Dickov, Bellamy, Pedersen, Reid, Mokoena, Tugay, Pongolle, Gallagher, Matteo, Bentley, Peter, Enckelman.

Chelsea: Čech, Cudicini – Ferreira, Carvalho, Huth, Gallas, Del Horno, Lampard, Maniche, Diarra, Geremi, Gudjohnsen, Robben, J.Cole, Duff, Wright-Phillips, Crespo, C.Cole.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.