Terry: Titul je vždy naším cílem

Kapitán Chelsea John Terry trvá na tom, že letošní sezona bude pro The Blues úspěšnou a také věří, že se tým za posledních 12 měsíců zlepšil.

Jeho slova, tak odporují José Mourinhovi, který nedávno prohlásil, že se Chelsea nedokázala zlepšit. Terry necítí, že by klub ze Stamford Bridge udělal nějaký krok vzad a jedním dechem dodává, že se zlepšila úroveň Premier league.

„Je obtížné o tom mluvit, ale v minulé sezoně jsme nastavili la?ku hodně vysoko,“ pronesl pro SkySports John Terry. „Když řeknu, že jsme se zlepšili, tak také musím podotknout, že i týmy za námi udělaly krok vpřed.“

„Ale teď k něčemu důležitějšímu. Již zítra můžeme vyhrát mistrovský titul a jestli se tak stane, bude to pro nás úspěšná sezona. Opravdu jsem nechtěl vypadnout z Champions league a všech ostatních pohárů. Bylo to pro nás zklamání, ale ve svých myšlenkách máme pořád jednu věc – Premier league.“

„Můžete se na nás teď podívat a říct, že jsme nejlepší tým v Anglii. Příští sezonu to bude daleko těžší, ale můžu říct, že letos jsme se zlepšili, ale ostatní týmy také. ManU, Arsenal, Liverpool a Tottenham letos vypadají velmi dobře a každou sezonu to bude vyrovnanější,“ dodal kapitán.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.