Lamparda těší, že je ve ‚společnosti lepších‘

Záložník a hvězda Chelsea Frank Lampard je potěšen, že se mu v pondělí na Stamford Bridge podařilo vsítit 50. branku. Mezi jubilejní společnost se dostal svým prvním gólem v zápase proti Evertonu a jak se později ukázalo také vítězným.

Lampard, který tuto sezónu skončil obdivuhodnou sérii 250. zápasů v řadě, se těší na letošní pátý zápas proti odvěkému rivalovi z Liverpoolu. „Je to vynikající pocit, když se dostanete mezi společnost tak skvělých hráčů, ale nesmím se tím nechat ukolébat a sezónu dotáhnout do vítězného konce. Když se nám povede vyhrát Premier League a nejstarší pohár na zemi – FA Cup, bylo by to nádherné,“ uvedl Lampard.

Lampard tuto sezónu také zlomil rekord vstřelených gólů na záložníka, když překonal Roberta Pirese z Arsenalu a Paula Scholese z Manchesteru United. Odchovanec WHU byl skvělý už v 16-ti letech, kdy dával nejvíce branek ze všech, a nyní je na vrcholu své kariéry.

José Mourinho Lamparda pochválil především za jeho centry z rohových kopů. „Ty centry z rohů nám tuto sezónu zajistily mnoho bodů hlavně při výhrách 1:0 a podobně. Nevím, čím to je, že vždycky ten gól dá zrovna John Terry,“ směje se fotbalista s číslem 8.

„V této fázi sezóny, kdy jsou góly důležité, jsem rád, že je dávám zrovna já a tím pomáhám celému týmu a za to jsem velice š?astný,“ dodal Frankie.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.