Čech se bál, že má zlomenou nohu

Petr Čech se z počátku obával, že po střetu s Williamem Gallasem utrpěl zlomeninu nohy. Týmový lékař však potvrdil, že by měl být do příštího ligového utkání s Manchesterem United stoprocentně fit.

Český gólman se s Gallasem střetl zhruba deset minut před koncem první půle. Po kolizi Čech požadoval zašití roztržené rány, aby mohl dochytat alespoň první dějství. Do toho druhého už ho pro jistotu nahradil Carlo Cudicini.

„Šel jsem proti balónu a najednou jsem cítil strašnou bolest. V prvním okamžiku jsem si myslel, že mám zlomenou nohu,“ citují Čecha oficiální stránky klubu. „Mám deset stehů.“

Také José Mourinho si oddychl, když mu klubový lékař oznámil, že vše bude dobré. „Původně jsme si všichni mysleli, že má zlomenou nohu, ale potom nás lékař ujistil, že to není zas tak vážné a to nás uklidnilo,“ řekl.

Čechíno nadále dodal, že bude chybět v poháru FA. „Proti Liverpoolu nenastoupím, protože José před sezonou řekl, že v domácích pohárech bude chytat Carlo. Ten je nyní v dobré formě a na semifinále FA se hodně těší. Musíme postoupit,“ dodal Petr Čech.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.