Benítez varuje Chelsea

Boss Liverpoolu Rafael Benítez varuje Chelsea před jinými týmy, které jsou podobně silné jako právě londýnský klub. Benitez také i mírně pohrozil Mourinhovi ohledně další sezóny.

„Nová sezona začíná od začátku a tak budou o titul znovu bojovat silné týmy- Manchester United, Liverpool, Arsenal a všechny další a musíte být připraveni,“ hrozí pěkně zostra španělský kouč. Benitez také řekl, že do konce sezony nám už titul nikdo vzít nemůže.

„Ano, Roman Abramovič má peníze a my všichni víme ,že bude více a více peněz investovat do Chelsea ,“ řekl.„Ale Chelsea není jediná, která kupuje mnoho hráčů. Manchester United dokázal, že je tuto sezónu výborně připraven a zatímco jde Chelsea s výkony na konci sezony dolů, tak Manchester jde nahoru.“

„Chelsea a Manchester jsou v této sezóně lepší než my a Arsenal, ale minulý rok tomu tak nebylo. Dále jsou tady další týmy, které se nyní vyvíjejí a to jsou Tottenham a Blackburn. Je dobré, že se nyní Chelsea musí alespoň trochu bát o svůj náskok. Ostatní týmy se teď učí jak na Blues vyzrát, což se tuto sezónu trochu daří.“

„United jsou momentálně nejbližší pronásledovatelé Chelsea. Podle mě je titul pro Chelsea jen otázka jednoho až dvou zápasů. Pro Chelsea je dobré, že má dobrý bodový náskok. Klub a hráči už ani ze zisku poháru nemají větší obavy. My nyní víme, že Chelsea je nejlepší tým Anglie a musíme jí k titulu pogratulovat,“ zakončil svůj monolog Benítez.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.