Mourinho: Čtyři body a máme titul

José Mourinho neskrýval svou radost, když Manchester United zaváhal a Chelsea po výhře v Boltonu zvýšila svůj náskok na čele anglické Premier League. „Potřebujeme čtyři body,“ zněla po zápase Mourinhova první slova.

Právě čtyři body nás dělí od titulu Premiership. „Situace je samozřejmě velmi dobrá. Zatímco loni pro nás zápas s Boltonem byl fantastický, protože jsme se tu stali mistry. Letos je toto utkání důležité, nebo? nás posunulo blíže za titulem. Ale víme, že stále ještě není o ničem rozhodnuto, fotbal je plný překvapení,“ zdvihá varovný prst José Mourinho.

„Samozřejmě mě těší zaváhání Manchesteru United, ale musíme hlavně hledět na sebe – na naše zápasy. Jsme blízko a nechceme, aby nám titul unikl na poslední chvíli.“

Především nesmíme prohrát v nejbližším ligovém utkání s Evertonem. „Musíme se soustředit na další zápas a pak porazit United. Potřebujeme prostě čtyři body ve čtyřech zápasech,“ míní Portugalec.

Nakonec José Mourinho pochválil Johna Terryho, který v utkání s Boltonem odvedl velký kus práce a navíc vstřelil branku: „Tak John je na svém postě nejlepší hráč planety.“ Mourinhův protějšek Sam Allardyce celý zápas shrnul stručně: „Rozhodl první gól Terryho.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.