ManU senzačně remizoval se Sunderlandem

Manchester United předehrávce 34. kola remizoval na domácí půdě s posledním Sunderlandem 0:0. Pokud Chelsea dnes uspěje, vzdálí se Rudým Ďáblům o devět bodů!

Ferguson: Ronney je ještě dítě

Alex Ferguson, který ještě včera věřil v zisk titulu, neskrýval po utkání s Black Cats své zklamání. Se svými svěřenci totiž hodně pomohl Chelsea. V čem vidí příčinu neúspěchu?

„Vše je upřeno na Waynovo Rooneyho vítězství s Anglií na světovém šampionátu,“ říká Sir Alex.

„Wayne je ještě dítě. Stále se učí. Společně s Cristianem Ronaldem odehráli nejhorší zápas v sezoně. Ale musím také dodat, že oba budou skvělí fotbalisté, na to vsadím život. Mají potenciál, musíme si počkat dva nebo tři roky. Lidé si prostě musí pamatovat, že jsou mladí.“

„Dali jsme Chelsea výhodu a teď potřebujeme zázrak. Ale nemůžeme se vzdát… Jsme stále velmi dobrým týmem. Musíme jet na Stamford Bridge a vyhrát tam. Nejde se vzdát,“ dodal Ferguson.

Manchester United – Sunderland 0:0
ŽK: 90. Brown (Sun.)
Diváků: 72.519.
Rozhodčí: Rob Styles.

ManU: Van der Sar – Neville, Ferdinand, Brown, Evra (67. Silvestre) – Ronaldo, O´Shea (67. Solskjaer), Giggs, Park – Rooney, van Nistelrooy.

Sunderland: Davis – Hoyte, Danny Collins, Breen (63. Caldwell), McCartney – Lawrence, Leadbitter (74. Miller), Whitehead, Daryl Murphy – Stead (80. Le Tallec), Brown.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.