Makelele odmítá rozpory v Chelsea

V anglických novinách se objevily spekulace, že hráči Chelsea mezi sebou nevycházejí zrovna nejlíp, ale jeden z nejstarších hráčů Claude Makelele to rozhodně odmítá.

Claude si dokonce myslí, že je to vše smyslené jen pro jednu věc. A to aby Chelsea měla ještě daleko těžší cestu k titulu, navzdory tomu Makelele doufá, že hráči zůstanou i nadále nejlepší přátelé.

„Jestli si někdo myslí, že to v kabině Chelsea vře, tak mu doporučuji podívat se na utkání s West Hamam. Tak jsme jasně dokázali, že jsme jednotný tým. Zvládli jsme otočit utkání i když jsme měli o jednoho muže méně. Kdybychom mezi sebou válčili, tak nevím zda tak přesvědčivě vyhrajeme. Ti co si to vymysleli, tak mají opravdu bujnou představu,“ dodal Claude Makelele.

Zlatan Ibrahimovic chce do Chelsea

Švédský reprezentant je rozhodnutý přestoupit do Chelsea, ale pod podmínkou, že vedení přistoupí na jeho vysoký plat. Pokud by na Stamford Bridge doopravdy skončil, tak by si měl přít na 80,000 tisíc liber týdně.

Podle nepříliš důvěřivých zpráv, má José Ibramovice na svém seznamu letních posil. A na jeho zisk by musel vynaložit 28 milionů liber. Podle těchto zpráv José také hledá nového útočníka, ale zisk Zlatana by jej mohl odradit pro jeho vysoké požadavky.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.