Naše nákupy nebyly ideální, řekl Drogba

Útočník Didier Drogba v rozhovoru pro bulvární deník The Sun začal mluvit o současné krizi Chelsea. Podle reprezentanta Pobřeží Slonoviny za ní stojí také špatné nákupy trenéra Josého Mourinha.

Krize sice není hluboká, ale stačí zmínit vyřazení v Lize mistrů s katalánskou Barcelonou. Také v Premier League jsme měli sedmnácti bodový náskok, jenže díky našim špatným výsledkům ligu nyní vedeme před Manchesterem United o pouhých sedm bodů.

Drogba se proto vyjádřil, že Chelsea ztratila vítězného ducha po nakoupení nesprávných typů fotbalistů. Je třeba zmínit, že v létě přišli del Horno, Diarra, SWP, Essien a v zimě Maniche. Naopak před sezonou tým opustili Parker, Kežman a Tiago.

„Náš tým byl v minulé sezoně mentálně silnější. Nic jsme nenechali náhodě a byli jsme hladoví po úspěchu. Letos už tomu tak není. Někteří hráči s vítězným duchem odešli a nahradili je fotbalisté, jejichž kvality nestačí na to, aby se prosadili a unesli tlak,“ cituje Drogbu deník The Sun.

Nicméně zatím berme tyto slova raději s nadhledem, aby se za pár dní neprovalilo, že bulvární list The Sun tyto slova překroutil nebo zcela vymyslel – nebylo by to poprvé.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.