Nad Ballackem stále visí otazník

Trenér The Blues José Mourinho stále nevěří, že Chelsea už vyhrála boj o německého záložníka Michaela Ballacka. „Hráč o svém budoucím angažmá stále pochybuje,“ řekl portugalský kouč.

O odchodu německé hvězdy a opory národního týmu, Micheala Ballacka, z Bayernu Mnichov je, jak se zdá už rozhodnuto. I sám Michael Ballack tyto zprávy potvrdil. Je tedy jasné, že Ballack v létě klub opustí.

Otázkou však stále zůstává – do jakého klubu zamíří? Spekulovalo se o Interu Milán – ten ho však odmítl kvůli jeho přehnaným požadavkům na plat. Dále tu je Real Madrid a jako nejpravděpodobnější možnost se podle mnohých médií jeví Chelsea, kterou podle zpráv preferuje i samotný hráč.

Ballack nedávno podepsal novou smlouvu s Adidasem a jeho agent navrhl, že je tu možnost, že by jeho klient mohl skončit v týmu, jehož sponzorem je Adidas. Německá značková firma se má totiž od příští sezony stát sponzorem Chelsea. Sportovní zboží Adidas nosí hráči také v Realu Madrid a Bayernu Mnichov.

Mourinho: Nevím, jestli přijde

José je velký obdivovatel německého záložníka, ale není si stále jistý, že v létě posílí právě náš kádr.

„V této chvíli je jasné, že Ballack je na pochybách. V červenci bude volný a bude z Bayernu moci odejít, ale zatím neví kam. Zůstat v Bayernu, jít do Chelsea nebo Realu – to všechno je možné. Obdivuji ho a doufám, že se rozhodne ještě před MS,“ řekl Mourinho, který si Ballackův příchod hodně přeje.

Ballack chce víc peněz, tvrdí Hoeness

Jak se zdá Bayern je už s odchodem Ballacka smířen a jeho generální manažer Uli Hoeness věří, že Michael skončí na Stamford Bridge. „Osobně věřím, že půjde do Chelsea. A nemá cenu panu Abramovičovi konkurovat. Michaela zajímají pouze peníze, láká ho vyšší plat. Od počátku bylo jasné, že se nejde učit cizí jazyk a poznávat novou kulturu,“ vypálil ostře Hoeness.

„Chci říct, že nemám žádný problém, pokud hráč po čtyřech letech zatouží po změně klubu. Ale měl by projevit alespoň kousek cti a říct narovinu, že odchází z finančních důvodů,“ dodal zástupce Bayernu Mnichov.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.