ManUTD drží krok, porazil Arsenal

Ve šlágru 33. kola Manchester United na Old Trafford přivítal Arsenal. Nestává se tak často, ale dnes příznivci Chelsea drželi palce svému městskému rivalovi. Bohužel Gunners nepotvrdili svoji formu z Ligy mistrů a s Rudými Ďábly prohráli 0:2.

Tři body dávají Manchesteru United stále šanci na zisk mistrovského titulu. „Jenže jsme to my, kdo má celou situaci ve svých rukou,“ upozorňuje José Mourinho. A má pravdu, pokud nebudeme klopýtat, titul je náš.

Po dnešní výhře 4:1 nad West Hamem jsme měli velkou šanci přiblížit se o kus k titulu. Jenže Arsenal na Old Trafford nedokázal bodovat.

Fanoušci si v tomto utkání určitě přišli na své. Rychlý, svižný fotbal musel zaujmout nejednoho fotbalového fanouška. K nejlepším fotbalistům domácího týmu patřil určitě Wayne Rooney, který se v obrovské šanci objevil dvě minuty před přestávkou. Udělal kličku Lehmannovi a vystřelil. Jenže Arsenalu pomohl Toure, který rukou vytlačil balón na tyčku. Nedovolené hry si ale sudí nevšiml.

Mladý anglický reprezentant hrál s chutí, což vyvrcholilo ve druhém dějství v branku. Rooney se dostal v 54. minutě k zblokované přihrávce Silvestreho a z jedenácti metrů usměrnil balón do sítě. Klub z Old Trafford měl i nadále navrch a když po čtyřiadvaceti minutách Rooney přihrál Park-Ji Sungovi na druhý gól – Manchester United porazil Arsenal 2:0.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.